Skolas soma

latvijas_skolas_soma.jpg

Programmas „Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt katram izglītojamajam, iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu un dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norisēs (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas.

Dagamba. Vivaldi. Gadalaiki

okt 10, 2019 Skolas soma

Piecas klases izmantoja iniciatīvas Latvijas skolas somas piedāvājumu Lielajā dzintarā koncertu "Dagamba. Vivaldi. Gadalaiki."

9b klase dodas uz teātri

okt 03, 2019 Skolas soma

9.b klase apmeklēja Liepājas teātra izrādi "Liepāja- Latvijas galvaspilsēta", ar projekta "Latvijas skolas soma" atbalstu.

Skolas soma ved uz teātri

sep 20, 2019 Skolas soma

Uz Liepājas teātra izrādi "Polianna" ceturtdien, 19.septembrī devās visas četras 7.klases un 4.a klase. Izdzīvojām Poliannas dzīvesstāstu...

Zentas Mauriņas