Ceturtdien, 12. decembrī, mēs, 9.b un 9.a klases skolēni, devāmies mācību ekskursijā uz Rīgu. Galvaspilsētā apmeklējām projekta "Skolas somas" finansēto stundu Ziedoņa klasē un Latvijas Okupācijas muzeju.

Nodarbībās I. Ziedoņa klasē caur spēli uzzinājām mazliet vairāk par pašu rakstnieku, viņa darbību un idejām. Vēlāk piedalījāmies aktivitātē, kurā mums bija jācenšas “izlauzties” no Ziedoņa pasakām. Meklējot dažādas norādes un risinot mīklas, veiksmīgi tikām ārā no visām pasakām.

Tālāk devāmies uz Okupācijas muzeju, kur piedalījāmies mācību stundā par Padomju deportācijām, kam gatavojāmies, pildot mājasdarbu jau pirms nodarbības. Paldies Latvijas Okupācijas Skolu atbalsta programmai, kas sedza pusi no mūsu ceļa izdevumiem!

Laikā starp nodarbībām apmeklējām arī Latvijas ugunsdzēsības muzeju un tvērām svētku sajūtas Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā. Muzeju apmeklēšana, palīdzēja izprast un aizdomāties par pagātnes notikumiem, godināt cilvēkus, kas to pārdzīvojuši. Iesakām šādu maršrutu arī citiem!

Sanija, 9.b klase