Jau piekto dienu mūsu skolā, Nordplus projekta “Zaļais sertifikāts” ietvaros, viesojas ārzemju skolēni no 3 citām valstīm - Islandes, Somijas un Fēru salām. Mūsu 11.-12. klašu skolēni viesus uzņem savās ģimenēs.

Projekta tēma ir “Kā ietaupīt ūdeni?”, skolēniem ir uzdevums izpētīt un izanalizēt ūdens taupīšanas efektivitāti divos uzņēmumos - Grobiņas namservisā un Liepājas Olimpiskajā centrā. Pēc tam uzdevums ir izveidot zaļos sertifikātus katram no uzņēmumiem.

Pirmajā un otrajā dienā galvenie mērķi bija iepazīties savā starpā un doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai tos izpētītu.

Trešajā dienā sākām veidot prezentācijas un analizēt ūdens taupīšanu un iespējami labākas alternatīvas.

Ceturtajā dienā devāmies uz Kuldīgu un Snēpeli, kur iepazināmies ar domes darbību, apmeklējām dzīvo muzeju un devāmies aplūkot dažādus dzīvniekus, piemēram, briežus, mežacūkas un trušus, kā arī veidojām sveces un vienkārši pavadījām ļoti labu laiku visi kopā.

Pēdējā dienā tika noprezentēti darbi, ko arī pēc tam nosvinējām ar kūku.