Lielu gandarījumu mūsu, t.i. skolotāju darbā sniedz tas, ja skolas absolventam ir vēlme un iespēja atgriezties savā skolā. Tas nenozīmē burtiski – atkal mācīties, bet atgriezties, lai stāstītu par sasniegto, padalītos ar savām atziņām, gan par skolas laiku, gan šodienu. Tas liek domāt, ka mūsu ieguldījums, mūsu profesionālās zināšanas ir bijušas noderīgas kādam no jauniešiem.

14.janvārī tiešsaistē tikāmies ar 2011. gada absolventi Lindu Siliņu, kuras mērķtiecība un zinātkāre pēc ģimnāzijas absolvēšanas aizveda uz studijām Skotijā, Aberdīnā, kur studēja ģenētiku un imunoloģiju. Tālāk doktora grādu ieguva Marijas Kirī institūtā Parīzē, Francijā. Viņa veic zinātniskos darbus, ir īsta zinātniece. Linda dalījās ar savu pieredzi, vērojumiem, pētījumiem par ļoti aktuāliem jautājumiem - 12 tikumi, to loma personības izveidē; COVID-19 zinātnieku acīm; ar tehnoloģijām uz TU; ģenētikas pētījumu materiāls.

Ļoti iedvesmojoša, motivējoša, reāla, atklāta saruna, kura noderēs gan vidusskolēniem, gan skolotājiem. Paldies, Linda, par uzticēšanos mums! Prieks par mūsu jauniešu interesi uzdodot jautājumus. Plašāks raksts Grobiņas novada "Ziņu Lapā" februārī.