Lai skolēnu vidū veicinātu cieņpilnas savstarpējās attiecības, kas vērstas uz klases kolektīva saliedēšanu, kārtības nodrošināšanu klasē un skolā, kā arī lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, skolēnu pašpārvalde no 20.septembra līdz 15.oktobrim 1.-3.klašu skolēniem organizē konkursu “Mēs to varam un darām”.

Galvenais uzdevums, noskaidrot:

• klasi, kura skolas ēdnīcā vislabāk ievēro galda kultūru (organizēti dodas pie galda; gaidot ēdienu, skaļi nesarunājas; pēc ēšanas galdu atstāj sakārtotu; u.c.) Nominācija – PATĪKAMI AR MUMS KOPĀ PUSDIENOT!;
  • klasi, kurā skolēni, ienākot skolā, ir pieklājīgi un garderobi uztur kārtībā (ienākot skolā sasveicinās; ir maisiņi maiņas apaviem; apavi sakārtoti; garderobē ir pieklājīgs; u.c.). Nominācija – VISAS LIETAS SAVĀS VIETĀS!;
  • klasi, kura sporta stundās ir organizēta un saliedēta (viens otru atbalsta un uzmundrina; apzinās, ka klase ir kā komanda; u.c.). Nominācija – KOPĀ IR SPĒKS!;
  • klasi, kurā skolēni bieži apmeklē Bērnu bibliotēku (lasa grāmatas uz vietas vai ņem tās uz mājām; izmanto bibliotēkā piedāvātās ārpusstundu nodarbes; u.c.). Nominācija – GRĀMATU PAVĒLNIEKI!

Pirmās nedēļas noslēgumā nominācijā PATĪKAMI AR MUMS KOPĀ PUSDIENOT!, balvas saņēma: 1.b klase (audz.Grēta Zudava), 2.c klase (audz.Kristīne Pumpure) un 3.c klase (audz.Ieva Kaupēna).

Nominācijā KOPĀ IR SPĒKS! Balvas saņēma 1.a klase (audz.Liene Rancāne), 1.c klase (audz.Teiksma Burģe) un 1.d klase (audz.Sanita Garkalne).

Nominācijā VISAS LIETAS SAVĀS VIETĀS! pārliecinoši lielajā konkurencē bija 3.b klase (audz.Inga Mikuļska).

Šajā nedēļā vēl neatradām nevienu klasi, kura saņemtu nomināciju GRĀMATU PAVĒLNIEKI!

Balvas tiešām bija pārsteigums – arbūzi! Pārsteigums bērnu un skolotāju acīs bija patiess, kad saņēma godam pelnīto balvu!

Šajā nedēļā viss turpinās un mums pievienosies arī Kapsēdes skolēni!

Un balvā pārsteigums!