Sveiki ZMGv skolēni!

Mūsu kopīga atbildība ir drošas un atbalstošas skolas vides nodrošināšana, vairojot emocionālo drošību un veicinot labsajūtu katram skolēnam savā klasē un skolas vidē.

Bet kā mēs varam vairot labestību klasē?🤔

Skolēnu Pašpārvalde no 12.februāra - 8.martam rosina skolas kuplo saimi iesaistīties aktivitātēs draudzīgas skolas vides veidošanai.

Labestības kampaņas “Roku rokā Everestā” laikā risināsim apcelšanas, nesaliedētības un nedrošas vides problēmas. Katrai nedēļai būs savs vadmotīvs: Saliedēšanas nedēļa, Kultūras nedēļa, Sporta nedēļa, Izglītības nedēļa.

Piektdienā klases audzinātājs saņems vēstuli skolvadības sistēmas E-klase pastā ar uzdevumiem nākamajai nedēļai. Tos kopīgi paveicot un sniedzot atgriezenisko saiti organizatoriem, tiks pārvarētas grūtības un soli pa solim klase virzīsies kalnā.🏔

Kampaņas noslēgumā ieguvēji būsim visi, taču uzvarētājklases skolas direktore ir lēmusi dāsni atbalstīt ar vilinošām balvām.🤫🏆

Lai sākas mūsu kopīgais kāpiens!🤩

Tava skolēnu pašpārvalde