Šonedēļ vairāk nekā 200 Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas skolēni sāka saņemt siltas pusdienas. Mums ir paši labākie ēdinātāji – SIA “Zālītes A” un I./K. Rolands Dambis, kuri prot sagatavot gardas pusdienas, kas ir tīkamas, gan acīm, gan vēderam. Arī ēdiena piegādātāji ir mūsu tehniskie darbinieki, kuri ļoti atbildīgi izturas pret šiem pienākumiem, lai bērni mācību procesa starplaikā saņemtu pusdienas ar mīlestību!

Kamēr mūsu novadā notiks attālinātais mācību darbs, nodrošināsim skolēnus ar siltām pusdienām un pārtikas pakām.

Šeit izcili parādās visu ieinteresēto pušu sadarbība, sākot ar Grobiņas novada domes priekšsēdētāju, izpilddirektoru, novada Sociālo dienestu, mūsu skolu, mūsu skolēnu ģimenēm. Kopā mēs varam darīt lielas lietas!

Mīļie vecāki! Jūsu pozitīvās vēstulītes dod spēku darīt lietas labi un vēl labāk!

• Esam ar visu apmierināti, paldies! Anna paciņu gaida tāpat kā Ziemassvētkos - kas tur būs garšīgs.

• Siltās pusdienas ir superrr, mūsu gadījumā daudz noderīgāk par paciņu.

• Siltās pusdienas ir ļoti garšīgas, porcija liela. Tā kā es strādāju no mājām, tad arī es sev esmu pasūtījusi papildus porciju -esmu ļoooti apmierināta un priecīga par šādu iespēju. Abas kopā pusdienojam! Pusdienu piegādāšana arī labi noorganizēta. Liels PALDIES!

• Lielu paldies sakām arī mēs. Mums ir siltas pusdienas, garšīgas. Nezinu īsti par ko Milisa vairāk priecājas par pusdienām vai par to, ka katru dienu satiek māsiņu Anitu Dejus un Daci Šulci. Emociju kalngals. Ļoti sailgojusies pēc skolas ,skolotājām, draugiem.

• Mēs pandēmijas sākumā izvēlējāmies pārtikas pakas, ļoti apmierināja tās saturs, bērnam un vecākiem prieks.

• Šobrīd nenožēloju, ka pieteicu meitai katru dienu siltās pusdienas, jo vecāki strādā un bērns esot mājās tikai visu dienu našķojas ar saldumiem un maizītēm. Tagad, man kā mammai, beidzot ir mierīga sirds, ka bērnam pieved klāt siltās pusdieniņas un pa dienu viņa ir paēdusi. No sirds saku paldies par tāda veida atbalstu!

• Kārlim ved siltās pusdienas. Esam ļoti, ļoti apmierināti! Porcija liela, Kārlim garšo, atved siltas. Liels, liels paldies.

• Pārtikas pakas ir kaut neliels atbalsts šajā laikā. Priecājamies par šo. Ir gan lietas, ko bērni īsti neēd, bet tas der citiem ģimenes locekļiem. Esam apmierināti. Paldies.

• Milzīgs paldies Jums visiem par garšīgām pusdienām, meitenes priecīgas, ka ir skolas ēdiens.

• Vēlos izteikt lielumlielo paldies gan skolai, gan pašvaldībai par atbalstu šajā nenoteiktajā laikā. Mūsu Dārta tik ļoti priecājas saņemt silto un garšīgo skolas ēdienu, kā arī mums tas atvieglo ikdienas rūpes. Lai veselība!

• Ar radošu pieeju un izdomu no pakas satura var sagatavot interesantus un garšīgus ēdienus, kādi mums garšo. Pakas saturs ir daudzveidīgs un noderīgs. PALDIES.

• Mūsu ģimene ir ļoti iepriecināta par siltajām un garšīgajām pusdienām, tās atvieglo ikdienas dzīvi!

• Vēlējos pateikties par iespēju saņemt garšīgās, siltās pusdienas un par iespēju saņemt papildporcijas arī pārējai ģimenei.

• Tas ir ļoti liels atbalsts mūsu ģimenei šajā saspringtajā laikā, kad meitiņai jāmācās no mājām, man pašai ir attālinātais darbs no mājām, un mājās ir mazs brālītis, kuram vēl gaidām rindu uz bērnudārzu.