Pirmdien, 7. oktobrī, pie mums skolā viesojās viena no projekta “Esi Līderis” vadītājām, lai paplašinātu projekta dalībnieku gan pamatskolas, gan vidusskolas posmā, zināšanas par darba vidi, izglītības nozīmi, un to, kā vislabāk izmantot visas iespējas ko mums dzīvē piedāvā.

Projekta vadītāja Baiba visu pasniedza interesantā un ļoti piesaistošā veidā - caur spēli.

Spēlējot spēli, tā lika aizdomāties par dažādām dzīves situācijām, kādās, dažreiz pat necerēti, vari nokļūt, meklēt izdevīgākos un budžetam draudzīgākos risinājumus, ieraudzīt, cik patiesībā bez izglītības, mūsu dzīve būtu sarežģītāka, un visādā ziņā tā paplašināja mūsu redzesloku un lika aizdomāties par nākotni un kā tā izspēlēsies reālajā dzīvē.

Ir ļoti interesanti un patīkami vērot, cik ļoti daudz mēs esam gatavi izdarīt lai sasniegtu savus mērķus - kaut vai tikai spēlē, jo tas taču atsauksies arī uz mūsu nākotni.

Liels paldies par šādu iespēju mūsu skolai un projektam “Esi Līderis”!

Projekta dalībniece Evelīna Jansone