Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola programmu “Sporto visa klase” realizē jau astoto gadu, no pašiem programmas pirmsākumiem. Mūsu skolas pirmie šī saukļa nesēji šogad beigs pamatskolu, tie ir 9.a klase.

Programmas mērķgrupa ir 2. – 6. klases. Mērķis - uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai.

Šobrīd skolā tādas ir 5 klases, kuras sporto 5 reizes nedēļā – 3 vispārīgā fiziskā sagatavotība, 1 veltīta futbola vai pieskārienregbija iemaņu apguvei, 1 nodarbība notiek peldēšanas prasmju apguvei. Prieks, ka arī nākotnē vecāki izsaka vēlmi mācīties šajā programmā, lai bērni veicinātu veselīgu dzīvesveidu.

2021./2022.m.g. noslēgums atnāca ar ļoti priecīgu ziņu. 29.maija rītā TV spēles “Superbingo” laikā tika izlozēta skola, kura saņems EUR 5000 sporta inventāra iegādei. Ticiet vai nē, tie esam mēs!!!