Šajā Latvijas Olimpiskās Komitejas projekta “Sporto visa klase” sezonā 3.c klases, 4.d klases un 6.c klases skolēniem viena no piedāvātajām nodarbībām ir pieskārienregbijs. Pieskārienregbijs jeb Touch regbijs ir sporta veids, kurā var piedalīties dažāda vecuma, dažādu auguma parametru un fiziskās sagatavotības spēlētāji, neatkarīgi no dzimuma, jo vienīgais kontakts šajā spēlē ir pieskāriens.

Touch [tač]regbiju sāka spēlēt 20. gadsimta sešdesmitajos gados Austrālijā. Sākumā to izmantoja kā iesildīšanās vingrinājumu pirms regbija spēlēm. Pieskārienregbijs ir interesants, dinamisks, gudrs un aizraujošs sporta veids. Šis nav spēka un kontakta sporta veids, bet gan izvairīšanās, sadarbības un savstarpēja atbalsta spēle. Spēle ļoti labi attīsta roku un acu koordināciju, komandas spēles iemaņas un veicina vispārējo fizisko sagatavotību, kā arī spēle tiek spēlēta ātrā tempā. Pieskārienregbiju ir viegli iemācīties, tam ir vienkārši noteikumi un nav nepieciešami lieli finanšu līdzekļi – pietiek vien ar regbija bumbu.

Mūsu skola 13.oktobrī saņēma dāvinājumu no Latvijas Regbija federācijas amatpersonas Toma Asejeva - 12 jaunas regbija bumbas.

Jebkurš bērns, apgūstot pieskārienregbiju, būs ieguvējs – iemācījies jaunu spēli un uzlabojis prasmes darboties komandā!