Šīs piektdienas rītā nozvanīja pēdējais zvans mūsu skolas devītajām klasēm. Kā uzrunā sacīja skolas direktore Laila Roga, aiz muguras ir deviņu gadu maratons, priekšā palicis saspringtākais un atbildīgākais tā posms – eksāmeni. Kaut arī lielākoties rezultāti atkarīgi no katra paša, nevar noliegt mūsu atkarību vienam no otra. Nevaram dzīvot atbilstoši tikai un vienīgi savām vērtībām. Tā kā dzīvojam līdzās un kopā ar citiem, mums nemitīgi jārēķinās arī ar apkārtējo vērtībām. Vērtības, kuras skola vēlētos redzēt savos absolventos un kuras direktore vēlēja ņemt līdzi dzīves turpmākajos maratonos, ir – drosme, pazemība, pieklājība. Devīto klašu skolēni sveica savas audzinātājas Intu Štranku, Lindu Astrausku, Noru Pričinu un Aidu Kupiču.