Jau astoto sezonu Latvijas Olimpiskās komiteja uzsāk projekta “Sporto visa klase” realizāciju. Mūsu skolā šajā sezonā projektā ir iesaistītas 2.a klase ar audzinātāju Daigu Kronbergu un sporta skolotāju Sanitu Garkalni, 3.c klase ar audzinātāju Ievu Kaupēnu, 5.c klase ar audzinātāju Intu Ekti, 6.c klase ar audzinātāju Lindu Būku un sporta skolotāju Lauritu Lauru Grantiņu un 4.d klase ar audzinātāju Ilzi Kāli un sporta skolotāju Valteru Freiju.

Projekts jaunās sezonas sākumā organizēja ekipējuma izlozi. Varam sveikt 2.a klases skolēnus, kuri saņems apdrukātu ekipējumu visai klasei + pedagogiem: - T-krekls + īsās sporta bikses jeb šorti (skolēniem) - T-krekls (klases audzinātājam un sporta pedagogam). Pilnu izlozes video var lejupielādēt šajā saitē https://failiem.lv/u/jtzppad84

Turklāt jaunajā sezonā visas projekta izglītības iestādes tiks iekļautas Latvijas Olimpiskās komitejas un VAS “Latvijas Loto” kopīgā sadarbības projektā. Katru nedēļu, sākot no 2021.gada oktobra, ar valsts mēroga izlozes starpniecību tiks noteikta viena skola no tām izglītības iestādēm, kuras piedalās projektā “Sporto visa klase”, iegūstot tiesības saņemt finansējumu 5000 eiro apmērā. Iegūto finansējumu skolas varēs izmantot pēc saviem ieskatiem kādam no sekojošiem mērķiem - sporta infrastruktūras uzlabošana; ekipējuma un inventāra iegāde; pedagogu, treneru vai citu speciālistu atalgojums.

Jaunums projektā ir pieskārienregbija nodarbības 3., 4. un 6.klases skolēniem. Skolā plānota Latvijas Regbija Federācijas pārstāvja viesošanās, lai novadītu paraugnodarbību un nodotu lietošanā ekipējumu – regbija bumbas.