Mūsu skolas jaunajiem līderiem ar panākumiem noslēdzies karjeras izvēles konkurss "Profesionālis2023", kas noritēja 3 kārtās un bija saistīts ar uzņēmumu AS "AirBaltics". Skolotāja Ilze Kāle un meitenes ieguldīja lielu darbu, iepazīstoties ar uzņēmuma specifiku, profesijām, atziņas, secinājumus un priekšlikumus prezentējot žūrijai. 2.kārtā iekļuva 34 Latvijas komandas, taja skaitā arī visas Grobiņas skolas komandas, bet pēdējā kārtā starp labākajām komandām cīnījās 2 mūsu komandas. Lūk, rezultāti: pateicību ieguva Evija Pelcere un Paula Simaite pamatskolu grupā, bet visas Latvijas mērogā triumfēja Evelīna Jansone un Sanija Feodosova - urā! - esam pirmie Latvijā! Liels paldies arī pārējām dalībniecēm - Emīlijai Mikuļskai, Patrīcijai Borovecai, Kitijai Berģei, Tīnai Virbulei. Turpmāk turēsim arī īkšķus par jaunākajām "Esi Līderis!" dalībniecēm Agnetu Strielu, Jasmīnu Sprici un Katrīnu Holštromu.