Esam saņēmuši ziņas par mūsu skolēnu panākumiem projektā “Esi Līderis!”

Devīto un divpadsmito klašu meitenes ir sasniegušas augstus rezultātus konkursā “Mana Latvija manām acīm” programmā “Uzņēmējdarbības pamati”.

Sagaidot Latvijas 103.dzimšanas dienu, projekts “Esi Līderis!” aicināja izveidot īsu digitālo materiālu par tematu “mana Latvija manām acīm”, kurā jāatspoguļo vietas, cilvēki, notikumi, kas raisa patriotiskas jūtas par savu valsti.

Konkursā 1.vietu ieguva Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas komanda “Draudzīgās”: Baiba Kvizikeviča, Samanta Žvagule, Airisa Marta Mūrniece, Anna Zemīte. Komanda izveidoja spēli “Es mīlu tevi, Latvija”.

Žūrijas Simpātiju balvu ieguva Grobiņas komanda “Labākais sastāvs”: Patrīcija Boroveca, Tīna Evelīna Virbule, Kitija Berģe. Komanda piedāvāja virtuālu ekspedīciju pa Grobiņu.

Konkursā ar interesantiem darbiem piedalījās arī Paula Simaite, Evija Pelcere, Emīlija Mikuļska un Magone Pujēna.