Latvijas svētki Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas izglītības programmu realizācijas vietā Bārtā nosvinēti godam. Laikā no 11.novembra līdz 14.novembrim, kā arī 18.novembrī skolas logos deg svecītes, apliecinot mīlestību mūsu Latvijai.

11.novembra lāpu gājiena galamērķis bija Lāčplēša kara ordeņa kavaliera Jēkaba Ķeira - Ķeires atdusas vietas apmeklēšana Liepu kapsētā Bārtā. 8.e klases skolēni dalījās savās pārdomās, ko paši ir gatavi darīt Latvijas labā. Visbiežāk pieminētais, protams, labi mācīties. Varam būt lepni, ka daļa apliecināja gatavību aizstāvēt mūsu Latviju.

Ceturtdien, 14.novembrī, notika Latvijas stunda, kurā skolēni prezentēja savus pētījumus par visiem Latvijas prezidentiem. Vairāku nedēļu garumā skolēni kopā ar audzinātājām meklēja informāciju, izvēlējās svarīgāko, ko pastāstīt citiem. Arī skolotāji bija sagatavojuši stāstu par vienu no prezidentiem - Andri Bērziņu.

Lai mums visiem silti, sirsnīgi Latvijas 101.dzimšanas dienas svētki!