Nu jau vairākus gadus “Latvijas Meži” aicina skolēnus iepazīt mežus, dodoties izglītojošās ekspedīcijās pa meža takām, lai uzzinātu, kā dabaszinībās iegūtās zināšanas ir izmantojamas ikdienas dzīvē un apzinātos cilvēka ietekmi uz meža ekosistēmu.

Arī šogad 9.septembrī Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas 6.klases devās pārgājienā pa Kalvenes mežu, lai 2 km garumā dažādās izzinošās pieturvietās uzzinātu interesantus faktus par dabu: kā mežus apsaimnieko, kā noteikt koka vecumu, kādi faktori nelabvēlīgi ietekmē mežu, kā uzvesties mežā utt.

Skolēni darba burtnīcās pildīja uzdevumus, nācās arī pašiem kļūt par inženieriem un uzcelt koka tiltiņu pāri grāvim. Tas nemaz nebija tik vienkārši, jo dēļi bija jānostiprina bez nevienas skrūves. Bet mums izdevās! Tas ir skaidrs - viens otrs kādreiz kļūs par inženieri tiltu būvniecībā!

Noslēgumā visus gaidīja pikniks. Mmm... ugunskurā ceptas desiņas un “marshmallow”... Paldies AS “Latvijas Meži” darbiniekiem, kuri prata ieinteresēt skolēnus par dabas procesiem mežos!