Valsts dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā satikāmies skolas pagalmā.

“Šajā dienā mana sirds piepildās ar lepnumu par Latviju. Tā ir zeme, kur gadam cauri vijas visi četri gadalaiki, skan dziesmas un rībina deju soļi, tā ir piepildīta ar neaprakstāmu skaistumu!” – savu svētku uzrunu iesāka skolas pašpārvaldes prezidente Elīna Losmane, kad noklausījāmies Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča apsveikumu. Mēs varam būt lepni, ka augam kopā ar izcilām personībām – mūsu skolas skolotājiem. Šodien skolas direktore Laila Roga īpaši sveica angļu valodas skolotāju Vintru Pūķi, kura ir “Ekselences balvas” pretendente, viena no labākajām valodu jomas skolotājām Latvijā.

Sveicām skolotājas Inesi Sīpolu un Aiju Brūnu, kuras, Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā, 18. novembrī pirmo reizi Dienvidkurzemes novada pastāvēšanas laikā saņems pašvaldības augstāko apbalvojumu - Goda rakstu par jaunatnes vispusīgu un patriotisku audzināšanu, ieinteresējot skolēnus Latvijas dabas saudzēšanā. Apsveikuma vārdus no skolas direktores saņēma arī skolotāja Ilze Kāle, kura arī saņems pašvaldības Goda rakstu par Vislatvijas skolu projekta “Esi Līderis!” sasniegumiem un profesionālās pilnveides izglītības programmas “Uzņēmējdarbības pamati” izveidi un vadību.

Iedvesmojošus citātus no Valsts prezidenta kancelejas rīkotā konkursa runām apkopoja skolotāja Inta Štranka, kurus lasīja Līva, Kārlis, Marta, Roberts Linda, Laura, Toms, Tālrīts un Emīlija. Lasījumi brīnišķīgi saplūda ar instrumentālo pavadījumu, kuru izpildīja Marija, Jonatans un Martins (“Grupa bez nosaukuma”), skolotāja Edgara Jāņa Kārkliņa vadībā.

Noslēguma vārdus sacīja skolēnu pašpārvaldes viceprezidente Nikola Golovānova, kura sacīja, ka latvieši nepadodas savos sapņos, nepadodaties tur, kur esat ielikuši jūsu sirdis! Ar labajiem vārdiem, lēmumiem tikai mums ir iespēja uzturēt šo dvēseles sajūtu, ka es piederu Latvijai!

Ar piederības sajūtu savai valstij un tautai, dziedājām Latvijas himnu “Dievs, svētī Latviju!”

Esiet lepni, ka varat būt daļa no Latvijas šādā brīdī, jo tieši jūs esat Latvija!