Trešdien, 30. septembrī , braucām uz konkursu “Supermeitene”. Konkurss notika Liepājas „Poligon – 1” lāzertagā.

Manuprāt, ja es būtu bijusi viena, tad nekas nesanāktu, tāpēc man bija prieks, ka es varēju piedalīties konkursā ar savām draudzenēm Paulu un Viktoriju. Mums veicās ļoti labi, jo ieguvām 1. vietu no 13 komandām.

Uzdevumi bija ļoti dažādi: bija jāurbj ar rokas urbjmašīnu, jātaisa papīra lidmašinas, jātrāpa mērķī, jāspēlē galda futbols un jāspēlē lāzertags, skolotājai bija jāšauj ar loku. Tas tik bija kaut kas! Varēja arī dabūt balvā personalizētu kaklarotu. Jo vairāk bildes ielika “Instagram story”, jo lielāka iespēja bija dabūt kaklarotu. Man šajā konkursā šķita,ka galvenais bija komandas darbs, jo mēs pagājušo gadu daudz laika pavadījām kopā, darinot tērpus lietišķās mākslas pulciņā.

Skolotāja Nora Pričina mūs atbalstīja, un mēs atbalstījām arī viņu. Manuprāt, konkurss bija izdevies. Liels, mīļš paldies mūsu skolotājai Norai Pričinai! Mēs ieguvām ceļojošo balvu. Un ceru, ka nākamgad varēšu kaut ko tādu atkārtot!

Monta 7.c