No 11. līdz 15. oktobrim, Latvijas skolās notika Karjeras nedēļa, kuru jau devīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar partneriem reģionos. Papildus centrālajiem notikumiem īpaši pasākumi notika skolās visā Latvijā. Dienvidkurzemes novadā, Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolā nedēļas ietvaros sadarbībā ar latviešu valodas skolotājiem eseju konkurss ”IKT manā dzīvē”, bet sadarbībā ar skolas pedagogiem karjeras konsultantiem - Karjeras viktorīna - spēlējoties mācīties ar Quizizz. Klašu grupu ietvaros zinošākie spēlētāji tika apbalvoti – 7.c klase (Evija Pelcere,Nikolajs Jansons, Markuss Siliņš), 8.a klase(Adrians Pričins, Adrians Egle, Jānis Gabriels Dūčis), 8.c klase(Rainers Vitkus,Enija Būčiņa, Viesturs Kazbuķis), 8.d klase(Renāte Ūdre, Elizabete Eglīte, Gabriels Tomaševskis),9.a klase(Roberts Jansons, Toms Laizāns,Meldra Graikste), 9.d klase(Rēzija Liepiņa, Kristers Dirnēns, Tīna Virbule), 12.a klase (Marta Petkus,Ralfs Bērziņš, Marta Airsia Mūrniece).

Otrdien, 12. oktobrī, plkst. 14.00 notika diskusija jauniešiem “Iedvesmas stāsti - kā es nokļuvu IKT nozarē?”, kuru kopīgi vēroja 7.c klase.

14.oktrobrī,plkst. 15:30 Karjeras izglītības platformas PROFOLIO prezentācija skolas pedagogiem. MS Teams platformā tikāmies ar tās izveidotāju Iļju Dobahovu un uzklausījām labās prakses piemēru Ropažu vidusskolā, tiekoties ar PKK Gitu Zeltiņu.

15.oktobrī, plkst. 16:00 platformā MS Teams 7. – 9. klašu skolēniem bija iespēja izmēģināt radošo programmēšanu Learn IT programmēšanas skolas pedagoga Kaspara Politera vadībā.