Saulainā 5. marta rītā 7.b klases skolēni Līva Bardule un Madars Podnieks kopā ar skolotāju Aidu Kupiču devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi Jauno pianistu XXV festivālā "Klavieres, populārā mūzika, džezs un imporvizācija." Pavisam Rīgas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē bija pulcējušies skolēni, viņu skolotāji un vecāki no 12 skolām - Rīgas 6. vidusskola, Rīgas 88. vidusskola, Rīgas 45. vidusskola, Rīgas Valdorfskola, Jelgavas 4. vidusskola, Cēsu 1. pamatskola, Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija, Talsu pamatskola, Ventspils Centra sākumskola, Rūjienas vidusskola, Daugavpils 13. vidusskola un Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola. Pavisam kopā 48 jaunie skatuves mākslinieki.

Gan Līva, gan Madars bija satraukušies - jāuzstājas Rīgā, Mūzikas Akadēmijas Lielajā zālē, jāspēlē uz labākā instrumenta, ko Rīgā var atrast, kā arī skolēniem ilgāku laiku nebija nācies uzstāties uz "lielās" skatuves. Pandēmija un dažnedažādie ierobežojumi konkursus un festivālus bija uzlikuši uz pauzes. Bet neskatoties uz visu to, abi jaunie mūziķi parādīja savu labāko sniegumu un pārstāvēja mūsu skolas vārdu godam. Un uzskatu, ka šādos pasākumos - festivālos, konkursos, svarīgākais ir gūt pieredzi, redzēt un dzirdēt, kas notiek citās skolās Latvijā, kurās īsteno mūzikas porgrammu.

Paldies skolēniem, ka ļāvās skolotāju darbam, vecākiem par emocionālo un psiholoģisko atbalstu, skolas vadībai par dalības maksas un transporta nodrošinājumu!