Sestdien norisinājās Jauno Ģeogrāfu skolas šī mācību gada 3. nodarbība "Bioģeogrāfija". Mūsu skolu pārstāvēja 6 skolēni: Tīna Evelīna Virbule, Jānis Gabriels Dūčis, Nikola Golovanova, Selīna Voroņina, Keita Lūka un Aleksis Zauers.

Īpaši jāuzteic Tīna Evelīna, kas dala 2.-3. vietu Latvijā kopvērtējumā un attiecīgi ieņem arī 1. vietu 9.-10. klašu grupā Latvijā un Kurzemē. Godalgoto 2. vietu Kurzemē, 1. - 8. klašu grupā ieguva Jānis Gabriels.

Paldies visiem, kas neskatoties uz skaisto, sniegoto dienu pavadīja laiku pie datoriem un pārstāvēja mūsu skolu.

Pateicoties šīs kārtas dalībniekiem un arī abu iepriekšējo kārtu dalībnieku pūliņiem, mūsu skola kopvērtējumā ieņem 14. vietu valsti (no 58 skolām) un 2. vietu Kurzemē.

Visi rezultāti, uzdevumi un pareizās atbildes apskatāmi www.jgs.lv