7.aprīlī 9.b klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Liepāju.

Pirmais pieturas punkts bija jaunizveidotais un nupat atklātais Hoijeres kundzes interjera muzejs. Mēs bijām pirmie, kuriem šeit notika muzejpedagoģijas nodarbība. Aizraujošā un interesantā stāstījumā visi iepazināmies ar divu ģimeņu - Hoijeru un Stenderu - dzīves gaitām, sadzīves apstākļiem, mājas, konditorejas izkārtojumu, muzeja restaurāciju, ... Ļoti pievilcīgas un noslēpumainas likās mazās durtiņas, kuras atradās visās muzeja vietās. Nodarbības noslēgumā bija arī kontroluzeduvumi par to, cik uzmanīgi visi esam klausījušies stāstījumā un vērojuši vēsturiskās lietas.

Tālāk devāmies uz Liepājas Valsts tehnikumu. Tajā dienā tehnikumā notika atvērto durvju dienas, kur katrs interesents varēja iepazīties ar sev vēlamo tālāk apgūstamo profesiju, ieskatīties studentu ikdienas dzīvē. Nejaušības pēc par gidu, kas mūs izvadāja pa skolas plašajiem labirintiem, bija mūsu skolas bijušais skolnieks Jānis Laugalis. Uzreiz varējām justies brīvāki un atraisītāki. Jaunieši nekautrējās uzdot sev interesējošos jautājumus, un varējām pat ielūkoties vairākās nozarēs, kuras nebijām izvēlējušies iepriekš. Paldies Jānim!

Dienas noslēgumā visi nonācām Dzintara boulingā. Kas var būt labāks par gardāks par Strike picām un azartisku boulinga spēli! Diena bija izdevusies godam - izglītojoši un izklaidējoši!