Biedrība "IZDZĪVOŠANAS SKOLA" dod unikālu iespēju desmit Dienvidkurzemes novada puišiem piedalīties šīs vasaras nometnē tikai par 20 EUR, kas notiks Pāvilostā. Šādas nometnes notiek jau piekto gadu, un daudzi puiši un viņu vecāki tās augstvērtīgi novērtē.

Visa informācija par nometnes programmu atrodama šeit: https://bit.ly/50h_puisiem_nometne_1 Dalībnieku vecums: 14 - 18 gadi.

Kas Tev (kandidātam) ir jādara, lai varētu cīnīties šo iespēju:
1.atlases posms Līdz 2023.gada 26.maijam iesniegt elektroniski motivācijas vēstuli (pieteikumu), kurā uzrakstīt sekojošo (fonta izmērs 13, Times New Roman - fonts):

  • Tēma "Kas ir vīrišķība, un kā to puisim attīstīt savā dzīvē? ( apjoms 1/3 daļa no A4 lapas izmēra);
  • Pamato, kāpēc Tu vēlies piedalīties šajā nometnē un kāpēc tieši Tevi būtu jāizvēlas ( apjoms 1/3 daļa no A4 lapas izmēra).

Motivācijas/pieteikuma vēstuli sūtīt uz : spickopfs@gmail.com līdz 26.maijam

2.atlases posms. Atkarībā no saņemto pieteikumu un atlasīto kandidātu skaita pēc 1.posma, IZDZĪVOŠANAS SKOLA kopā ar sporta skolotāju no Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas, izraudzīti desmit puišus, kuri tad piedalīsies vasaras nometnēs. 2.atlases posmā būs jāveic vispārējās sagatavotības vingrinājumi. Par šī atlases posma norises laiku un konkrēti veicamajiem vingrinājumiem kandidāti tiks informēti pēc 1.atlases posma. Norises vieta Grobiņā.