Kas tas par troksni? Vai tuvojas viesulis, sākusies zemestrīce? Nē, tā nav nekāda katastrofa, tā ir mūsu Indra Kalniņa, kuras spicie kurpju papēdīši noskan te pirmā skolas stāvā, pēc brīža - jau ceturtajā, kārtojot svarīgus starptautisko projektu jautājumus.

Indra var visu! Pateicoties viņai, neskaitāmi mūsu Grobiņas skolas skolēni un pedagogi bijuši daudzās valstīs - Itālijā, Turcijā, Islandē ..., iepazinušies ar citām kultūrām, sadraudzējušies ar dažādu tautību cilvēkiem. Indra arī bija tas cilvēks, kurš mūsu skolā ieviesa kolosālo tradīciju - svešvalodu teātra spēlēšanu (Tu taču atceries, kā spēlēji Šreku, Simpsonu vai kādu popkultūras karali?)

Indra, paldies par Tavu radošumu, dzīves sparu, mudinot mūs attīstīties un apgūt pasauli!

Kuras no šīm lieliskajām iespējām Tu nepalaidi garām?