Sestdien, 14.decembrī notika Liepājas Kompleksās sporta skolas atklātais šaha čempionāts (2008.gadā dzim. un jaunākiem šahistiem, kam nav vēl sporta klases), kurā startēja Liepājas, Grobiņas, Rucavas un Ventspils jaunie šahisti. Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolu pārstāvēja : Roberts Gedovius, Ernests Jēkabsons, Gustavs Baumanis, Toms Virbulis, Elizabete Brikšķe un Laura Paegle. Daudzi skolas šahisti ir startējuši jau vairākās sacensībās un attiecīgi ieguvuši sporta klases, līdz ar to viņi nevarēja piedalīties. Grobiņnieki cīnījās ļoti braši un neatlaidīgi. 2008.gadā dzim. un jaunākiem šahistiem notika pat 9 spēles. Pie tam liepājnieki tomēr ir sporta skolas audzēkņi.

Šajā turnīrā mūsu skolas šahisti jau no pirmās kārtas visi bija līderos un faktiski jau savstarpēji cīnījās par pirmajām trim vietām. Viss izšķīrās beidzamās kārtās. 1.vietā – GUSTAVS BAUMANIS, 2.vietā – ROBERTS GEDOVIUS, 3.vietā – ERNESTS JĒKABSONS. Labākā meitene – LAURA PAEGLE. 2010.g. dzim. un jaunāku šahistu grupā starp meitenēm , nezaudējot nevienu spēli, bija ELIZABETE BRIKŠĶE.

Rudīte Bērziņa