Noslēdzies skolu jaunatnes fotokonkurss "Mana zeme skaistā", kurā skolēni uzņem un iesūta vietnē www.manazemeskaista.lv Latviju raksturojošas fotogrāfijas, par kurām balso skatītāji.

Milzīgs prieks pavēstīt, ka 15 mūsu skolas skolēni ir saņēmuši atzinības rakstus - Lenija Gusta (7.b), Kitija Berģe (10.a), Ieva Jansone (5.a), Tanisa Marta Saldeniece (11.kl.), Karolīna Markus-Narvila (3.b), Evelīna Markus-Narvila (8.b), Krista Monika Naumčika (12.kl.), Estere Galdika (4.a), Marta Geste (9.k), Kristaps Rubežnieks (6.k), arī bijušās skolas skolnieces Rūta Timbare un Viktorija Pacunska. Īpaši daudz vietnes apmeklētāji ir balsojuši par Maijas Sprices (3.b), Lauras Emīlijas Miķelsones (7.b) un Emīlijas Martas Skubiņas (7.k) darbiem.

Aicinām ielūkoties vietnē un apskatīt visus iesūtītos attēlus!