Viena no Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas darba prioritātēm ir veselība un drošība, tāpēc 26.septembra Sporta dienas laikā notika gan vecāko klašu skolēnu organizētas sporta spēles un stafetes, gan iepazīšanās ar speciālo dienestu (Valsts robežsardze, Valsts policija, Pašvaldības policija, Zemessardzes 44.kājnieku bataljons, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests) darbu.

Sporta diena notika Grobiņas stadionā, laiks bija saulains un nekas netraucēja skolēnus piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, piemēram, izmēģināt zemessarga bruņu vestes pielaikošanu, apskatīt neatliekamās palīdzības mediķa somu, iekāpt "ātrās palīdzības" mašīnā, iedarbināt policijas auto gaismas un skaņas signālus utt. Visus skolēnus un skolotājus iepriecināja arī dienesta suņu paraugdemonstrējumi. Lai sports iedvesmo un drošības ievērošana mūs visus pasargā!

Paldies skolotājam Guntim Viļumsonam par "mirkļu iemūžināšanu"!