1. septembris sevi pieteica ar lietu un stipru vēju. Abas 2. klases bija sagatavojušās doties ekskursijā uz Kalētu Dabas parku. Ko darīt?Audzinātājas izlēma ekskursiju atlikt un tās vietā Projektu dienas ietvaros iepazīt Dzejas dienas.

Abas klases ar interesi noklausījās skolas bibliotekāres Ilonas Toropovas stāstījumu. Aprēķinājām, cik gadu būtu Rainim, cik ilgi jau atzīmē Dzejas dienas. Kopīgi nolasījām Ojāra Vācieša dzejoli par rūķīti.Visiem bija pārsteigums, ka dzejoļu krājumā “Garā pupa” ir 3 mūsu skolas audzēkņu dzejoļi. Pēc Ilonas stāstījuma pie konkursa konfektēm tika vērīgākie skatītāji un klausītāji.

Pēc stāstījuma darbu turpinājām, ņemot vērā skolēnu vēlmes un intereses. Pie skolotājas Maijas tika zīmētas izlasītiem dzejoļiem ilustrācijas un gatavota izstāde. Bērni izvēlējās strādāt gan pa vienam, gan grupās.Pie skolotājas Lilitas skolēni skatījās filmiņu, pie datora meklēja informāciju par Raini, viņa dzejoļus bērniem. Visi bija draudzīgi, izpalīdzīgi, palīdzēja gan ar padomu, gan praktiski.

Lai arī neplānota, diena izdevās interesanta un jauka.

Skolotājas Maija Vārna un Lilita Līne