Jaunieši no 11.a un 11.b klases kopā ar skolotāju–karjeras konsultanti Dinu Kundziņu un klases audzinātājām 18. oktobrī apmeklēja Liepājā metālapstādes firmu „Jensen metal”, kuras jaunā ražotne atrodas Karostā un Liepājas Biznesa inkubatoru. „Jensen metal” ir dāņu uzņēmums, kurā ražo rakstāmgaldu kājas, balkonu margas un citus metāla priekšmetus. Tie tiek sūtīti uz Dāniju un montēti šajā valstī. Ražotne ir moderna, daudz tiek domāts par darba atvieglošanu, atsevišķas operācijas veic robotizēti mehānismi, un cilvēks procesu tikai uzrauga.

Biznesa inkubatorā uzzinājām, kā jaunietis, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu, var uzsākt savu biznesu, kādu palīdzību sniedz Biznesa inkubators. Šajā brīdī jau raisījās domas, kādu biznesu katrs varētu izveidot, jo materiālā palīdzība , ko sniedz Biznesa inkubators, ir diezgan iespaidīga- 80 tūkstoši. Paldies skolotājai Dinai Kundziņai, kura mums palīdzēja ar abām šīm iestādēm iepazīties!

Skolotājas Ināra Ventaskraste, Ilze Kāle