Karjeras atbalsts

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF.jpg

VIAA un ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

SAM 8.3.5. “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.” Projekta numurs:8.3.5.0/16/I/001.

Projekta darbības laikā ir paredzēts īstenot karjeras atbalsta pasākumus izglītojamajiem, tai skaitā karjeras informācijas izplatīšanu, karjeras izglītības un karjeras konsultāciju īstenošanu.

Projekta īstenošanas rezultātā, izmantojot projekta laikā uzkrātās zināšanas, pieredzi, metodiskos materiālus, plānots:

1. Karjeras izglītības saturu integrēt īstenoto izglītības programmu saturā;
  2. Izglītojamajiem sniegt vispusīgu informāciju par dažādām profesijām, organizēt kvalitatīvus karjeras izglītības pasākumus un grupu nodarbības visām izglītojamo vecumgrupām;
  3. Mērķtiecīgi palīdzēt izglītojamajiem apzināt savas spējas un intereses, piesaistot attiecīgus speciālistus, lai sniegtu individuālas konsultācijas un atbalstu, ņemot vērā katra skolēna individuālās vajadzības, profesijas izvēlē.
  4. Aktualizēt izglītojamo individuālos karjeras plānus, organizējot tikšanos ar 9.un 12.klašu vecākiem.

Projektā izglītības iestādē strādā 2 pedagogi karjeras konsultanti: 7., 10.,11.,12. klasēs Grobiņas apmācību vietā  un 7.,8.,9. klasē Kapsēdes apmācību vietā - Viola Grīnbarte, bet 8.,9.klasēs Grobiņas apmācību vietā  - Zaiga Štēra. Abi pedagogi karjeras konsultanti sniedz grupu un individuālas konsultācijas. Saziņai esat aicināti izmantot skolvadības sistēmas E-klases pastu.

Īstenošanas laiks: 2016. gada 1. janvāris – 2022.gada 31.maijam.

Karjeras izglītības programma.

Profesiju karuselis. 1. klasēm

okt 19, 2019 Karjeras atbalsts

Mūsu skolas pirmklasniekiem 15. oktobrī notika pirmā no šī mācību gada piecām projektu dienām. Tā kā oktobris ir karjeras mēnesis, veltījām to piec...