Piektdien, 1.novembrī „Arēnā Rīga” notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) programmas „Sporto visa klase” 6. sezonas atklāšanas pasākums. Mūsu skolas 2.d un 4.c klases skolēni bija to gandrīz 8000 dalībnieku vidū no visas Latvijas, kas baudīja aizraujošo un plašo atklāšanas ceremoniju.

Atklāšanas ceremonijā apsveikuma vēstuli bija sūtījis Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, bet klātienē skolēnus sveica LOK ģenerālsekretārs un programmas idejas autors Žoržs Tikmers, LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

2.d klase, kā jaunie dalībnieki, saņēma oficiālo programmas piederības zīmi -karogu, kā arī kopā ar Latvijas labākajiem sportistiem - Aļonu Ostapenko, Reini Nitišu, Anastasiju Kravčenoku, Jāni Blūmu un Sindiju Bukšu nodeva programmas „Sporto visa klase” svinīgo zvērestu.

Pasākuma dalībniekiem pirms un pēc atklāšanas pasākuma bija iespēja piedalīties dažādās sportiskās un interaktīvās aktivitātēs arēnas gaiteņos.

Ņemot vērā, ka galvenās sacensības projektā iesaistīto skolu starpā norisināsies nākamā gada pavasarī, “Sporto visa klase” atbalstītājs “Rimi” ir parūpējies par vērtīgu iesildīšanās posmu, kurā skolēni gūs zināšanas arī par veselīgu uzturu. Sadarbībā ar LOK ir radīta izzinoša sacensību programma “Sporto labākai dzīvei”, kuras ietvaros vairāk nekā 100 skolās visā Latvijā viesosies Rimi bērniem uztura speciālisti un sporta treneri, lai izglītotu jauniešus par sabalansētu uzturu un iesaistītu arī draudzīgās sacensībās ar paralēlklasēm. Arī mēs skolā uzņemsim programmas “Sporto labākai dzīvei” speciālistus.

Skolēni pēc šī pasākuma ir motivēti aktīvi piedalīties projektā „Sporto visa klase”.