2014./2015.m.g. sasniegumi sportā

13.aprīlī Grobiņas Sporta centrā notika Liepājas rajona novadu VI skolēnu sporta spēles telpu futbolā B grupas zēniem. Savstarpējās cīņās uz laukumu par uzvaru cīnījās Kalētu, Rudes, Vērgales un Grobiņas pamatskolu komandas. Spraigā cīņā mūsu komanda, sporta skolotāja Pētera Vītola motivēti, ieguva 2.vietu.

Bildes skatīt šeit!

Pavasara saulei sildot, neticas, ka ziemas prieki ir aizgājuši, bet mums izdevās noķert ziemas sniegu un izpriecāties Sniega dienās. Laukā sportojām gan uz kalna šļūcot ar dažādām ragavām, izveidojām savu „bobsleja trasi”, gan laukumā veļot lielākās sniega bumbas, cēlām un priecājāmies par sniegavīru „Olafu” ar zaļo sūnu šalli, mēģinājām celt cietokšņus, skolēni pikojās un priecājās uz nebēdu.

Ziemas bija nedaudz, bet prieks par sniegainajām aktivitātēm skolēniem bija liels! Visi par sportošanu Sniega dienās saņēma apliecinājumus un karodziņus. Gaidīsim nākamo ziemu – baltu jauku un saulainu!

Sporta sk. Evija KARECKA

Ar skolas komandu, 20 skolēnu sastāvā (no 2.-5.klasēm) devāmies uz Dobeli, lai piedalītos Veiklības stafetēs. Stafetes bija interesantas, bet uztraukumā vienkāršās lietas reizēm kļūst nepieveicamas, jo daudziem skolēniem dalība sacensībās bija pirmo reizi un uztraukuma sajūtas ņēma virsroku pār veiklības vingrinājumiem.

Mums nesanāca būt ļoti veikliem, bet mēs bijām ļoti godīga un centīga komanda. Pieredzes bagāti atgriezušies no Dobeles, noteikti šāda veida stafetes organizēsim mūsu skolā.

Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies „Aprīļa mačos”!

Sporta skolotāja Evija KARECKA

Pēc veiksmīgi aizvadītajām vieglatlētikas sacensībām septembrī, skolas otrais mācību mēnesis ir iesākts futbola ieskaņās. 09.10.2014. notika Liepājas rajona novadu skolēnu sporta spēles FUTBOLĀ starp pamatskolām. Mūsu puiši izcīnīja godpilno 3. vietu 6 komandu konkurencē.

Lai arī vairākām komandām bija krietns auguma pārsvars, mūsējie spēja parādīt labu sniegumu.

Paldies puišiem par cīņas sparu!

Komandas sastāvs: Klāvs Bethers (5.b), Miks Emīls Miķelsons (5.a), Marats Almanis (6.b), Reinis Alpiņš(6.b),Ritvars Zūns (6.b), Ralfs Slišāns (6.c), Ralfs Bingers (8.a), Arvis Čadors (8.a), Didzis Papirtis (9.a).

Veiksmi nākamajos startos!

Sporta skolotājs Pēteris Vītols

Sporta pasākumiem bagāto septembri noslēdzām ar sacensībām Kapsēdes pamatskolā „Četrcīņā” 30.septembrī. Laika apstākļi bija atbilstoši, lai veiksmīgi cīnītos un sportotu laukā.

Mūsu skolas komandā bija 17 skolēni, kas mērojās spēkos ar citu novadu skolu sportistiem.  Kopumā, visi bija malači, jo darīja un parādīja labu sniegumu aizstāvot savas skolas godu!

Apsveicam 2.vieta Tomam Reņģem, 3.vieta Aigai Veisai, 3.vieta Ritvaram Zūnam

Paldies arī jaunākajiem dalībniekiem (4.b klases skolēniem), kas piedalījās sacensībās pirmo reizi, un nostartēji ļoti labā līmenī, cīnoties ar vecāko klašu skolēniem!

Veiksmīgu un sportisku oktobra, FUTBOLA, mēnesi!

Sk.Evija KARECKA

Pēdējās izmaiņas ( Pirmdiena, 14 septembris 2015 15:24 )