Skolotāju labā prakse un metodiskās izstrādnes

Skolotājiem ir iespēja ESF projekta „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” ietvaros dalīties pieredzē ar saviem labās prakses piemēriem. Ikkatrs iesūtītais piemērs atspoguļo skolotāju plašo kompetenču loku. Starp Labās prakses piemēriem ir spēles, mācību metodiskie materiāli, svētku un audzinošu vai izglītojošu pasākumu scenāriji, radošo nodarbību apraksti, integrētas nodarbības, mācību stundas utt.. Šajā sadaļā Jūs varat apskatīt mūsu skolas skolotāju praktisku darbību mācību stundās un pulciņu nodarbībās.

"Mana pieredze mājturības un tehnoloģiju stundās 1.klasei"

Grobiņas novada Sākumskolas MA vadītājas LILITAS LĪNES praktiskā padomu grāmatu "Mana pieredze mājturības un tehnoloģiju stundās 1.klasei".
Tā veidota, balstoties uz VISC izstrādāto paraugprogrammu. Grāmatā 35 nodarbību (mācību stundu) precīzs apraksts ar bagātu ilustratīvo materiālu un 18 pielikumiem. Bērnus priecēs gan darbs ar papīru (grāmatzīme, mežs rudenī, maciņš, kaķis un suns, gailis, rāmītis ar fotogrāfiju), gan tekstīlijām (tārps, grāmatzīme, pīnīte), ar dabas materiāliem (sēnes, mušmires, zīmuļtrauks, putni atgriežas), ar plastilīnu (zemūdens pasaule, dekoratīvs šķīvis), tāpat auduma līmēšana, darbs ar ģeometriskām formām un sviestmaižu gatavošana.
Lai arī grāmata veidota kā programmas paraugs 1.klasei, tā būs lielisks palīgs arī pirmsskolas un interešu izglītības pedagogiem.
  Grāmatas saturs un ieskats 2 nodarbībās.

Spēles matemātikas stundās

Grobiņas pamatskolas skolotājas  Brigitas Pelēķes   radošs darbs

Spēles   matemātikas stundās’’.

Atvērt šeit!

Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 07 maijs 2014 10:04 )

Mārīte Bumbule - sākumskolas skolotāja:

Teiksma Burģe - sākumskolas skolotāja:

Iveta Dambe - pasākumu organizētāja un deju skolotāja:

Agnese Einase - pirmsskolas skolotāja:

Inga Guitāne - svešvalodu skolotāja:

Inga Kažimira-Brūdere - vācu valodas un informātikas skolotāja:

Inese Ķepale - matemātikas un fizikas skolotāja:

Ligita Mateusa - sākumskolas skolotāja:

Inga Mikuļska - sākumskolas skolotāja:

Aivars Poriņš - mājturības un tehnoloģiju skolotājs:

• Metodiskā izstrādne 1 - ”Bērnu ar funkcionāliem traucējumiem veiksmīga iekļaušana mājturības un tehnoloģiju stundās” - lejupielādēt šeit!
  • Metodiskā izstrādne 2 - ”Patriotiskā audzināšana klases un mājturības un tehnoloģiju stundās” - lejupielādēt šeit!

Liene Rancāne - sākumskolas skolotāja:

Anita Salmiņa - sākumskolas skolotāja:

Maija Vārna - vizuālās mākslas skolotāja:

Sanda Vēdiķe - sākumskolas svešvalodas skolotāja: