Grobiņas sākumskola

Konkurss „Ko Tu zini par drošību?”

   Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādi, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi un Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli rīkoja konkursu Liepājas un Grobiņas novada, Rucavas novada, Nīcas novada, Priekules novada, Vaiņodes novada, Durbes novada, Pāvilostas novada un Aizputes novada vispārizglītojošo skolu 5.klašu skolēniem “Ko Tu zini par drošību?”. Konkurss tika rīkots, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas par savu un līdzcilvēku drošību.

   Lai tiktu finālā, komandai (4 skolēni un skolotājs) bija jāsagatavo konkursa atlases uzdevums - izstrādāt un iesniegt pašu radītu radošu darbu – video materiālu (ne garāku par 3 min.), kurā jāatspoguļo operatīvo dienestu popularizētie drošības jautājumi, kas cilvēkiem jāievēro, lai nenotiktu dažādas nelaimes.

   Finālā, kurš notika Liepājas Latviešu biedrības namā 10.aprīlī, tikās 6 komandas. Mūsu skolu tajā pārstāvēja divas – „Grobiņas drošais četrinieks" (Patrīcija, Līva, Rimants, Roberts un skolotāja Nora Pričina) un „Zig-zag” (Tīna Evelīna, Marija, Roberts, Toms un skolotāja Linda Astrauska). Spraigā cīņā – gan praktiski darbojoties, gan pielietojot teorētiskās zināšanas, komanda „Zig-zag” pārliecinoši izcīnīja godpilno 1.vietu, aiz sevis atstājot pārējās komandas.

Skolotāja Linda Astrauska

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg

Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 11 aprīlis 2018 14:19 )