Grobiņas novada skolās notiks Karjeras nedēļa

No 8. līdz 12.oktobrim norisinās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras laikā Latvijas skolās notiek pasākumi par karjeras vadības prasmēm, kā arī lielākajās Latvijas vidusskolās notiek diskusijas ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku - dažādu profesiju pārstāvju dalību, bet jaunāko klašu skolēnus  izglītojošām spēlēm iepazīst dažādas profesijas.

Par Karjeras nedēļu

Šogad Karjeras nedēļa vienlaikus notiek 47 Latvijas pilsētās un novados. Karjeras nedēļu jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Pasākumu programma 47 pilsētu un novadu skolās pieejama tīmekļa vietnē: viaa.gov.lv/karjeras_nedela, savukārt jaunumi sociālajos tīklos facebook.com/KarjerasNedela, facebook.com/VIAA.LV,  draugiem.lv/viaaun twitter.com/VIAA_LV.

Grobiņas novada skolās Karjeras nedēļas laikā tiks realizēti 2 pasākumi:

sākumskolas klašu skolēni izspēlēs “Profesiju LOTO” un diskutēs par dažādās profesijās nepieciešamajām prasmēm,

Pamatskolas klašu skolēni dosies “Profesiju RALLIJĀ”, kurā apmeklēs  Grobiņas novada uzņēmumus.  Paldies Grobiņas novada Uzņēmēju kluba biedriem: SIA ZIBENSZEĻĻI, SIA GLT, SIA TOPO PROJEKTS, kuri atsaucās aicinājumam Karjeras nedēļas laikā uzņemt savos uzņēmumos Grobiņas novada skolu skolēnus.

Vidusskolu klašu jauniešiem ir iespēja piedalīties Kurzemes reģiona diskusijā “Vai vadi karjeru pats?”,  kura notiks 2018.gada 11.oktobrī plkst. 1200 Liepājas 6.vidusskolā.

D.Kundziņa, I.Mikuļska,

pedagogi karjeras konsultanti Grobiņas novadā.

Visu dokumentu lejupielādēt šeit!

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 05 oktobris 2018 07:12 )

Amati manā novadā

3.b klase

Nosaukums "Ražots Latvijā"

5.c klase

3. un 4.klases

Darba pasaules iepazīšana, zēnu koris

Pēdējās izmaiņas ( Otrdiena, 11 septembris 2018 07:11 )

Karjeras attīstības atbalsta pasākums Karjeras lēmuma pieņemšana. “Satiekam personības”

Skatīt šeit!

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Izzinu, pētu...”

Atvērt šeit!

Pēdējās izmaiņas ( Sestdiena, 21 aprīlis 2018 15:36 )

Profesijas mākslas pasaulē.
Karjeras attīstības atbalsta pasākums
2018. gada 29.martā Grobiņas sākumskola.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums Ražots Latvijā. Darba pasaules iepazīšana.
2018. gada 29.martā.
Pēdējās izmaiņas ( Otrdiena, 03 aprīlis 2018 13:53 )

Darba pasaules iepazīšana. Pašnovērtējuma veikšana Profesijas mākslas pasaulē.
Karjeras attīstības atbalsta pasākums
2018. gada 29.martā Grobiņas sākumskola.
Pēdējās izmaiņas ( Otrdiena, 03 aprīlis 2018 13:49 )

Ēnu diena sākumskolā

Ar apkopojumu var iepazīties šeit!

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 29 marts 2018 08:27 )

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 2