Pa vēstures takām…

Š.g.19.maijā 6.a un 6.b klases skolēni kopā ar audzinātājām devās uz Karostas fortiem, lai piedalītos spiegu spēlē „Bēgšana no PSRS”.

Pie Karostas fortiem mūs sagaidīja trīs nopietni formās ģērbti vīrieši. Viņi lika ātri nostāties rindā, sadalīja skolēnus trīs grupās un izstāstīja spēles noteikumus.

Kamēr pirmā grupa piedalījās spēlē, pārējie meklēja visu nepieciešamo, lai iekurtu ugunskuru. Savas lieliskās prasmes ugunskura iekuršanā parādīja mūsu zēni.

Saliedēti darbojoties, pārvarot dažādus šķēršļus un atrodot draugu, visas trīs grupas veiksmīgi atgriezās no spēles. Komandas darbojās pēc devīzes „Viens par visiem, visi par vienu!”

Pēc spēles mēs pusdienojām un atpūtāmies. Skolēniem spēle patika, un visi bija apmierināti ar braucienu. Diena bija izdevusies un ļoti silta.

6.a audzinātāja Liene Buka

6.a_eksk2.jpg 6.a_ekskur.jpg 6.a_ekskurs.jpg 6a_eksk.jpg

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 10 jūnijs 2016 12:46 )