Grobiņas sākumskola

3.a un 3.c klases ekskursija uz Tērveti

11.maija rīts 3.a un 3.c klasēm uzausa saulains un prieka pilns, jo ekskursija varēja sākties. Ekskursijas gala mērķis bija Latvijas valsts dabas parks Tērvetē. Agrā rīta stundā bērni, skolotājas sagaidīja autobusu, katrs ieņēma sev tīkamu vietu. Ceļš līganajā autobusā pagāja ātri.

Tērvete mūs sagaidīja ar meža skaņām, patīkamu noskaņu. Trīs stundas dabas parkā aizritēja ātri. Atraktīvā raganiņa palīdzēja bērniem priecāties par dabas skaistumu un varenību. Braucām ar Pasaku bānīti, jautrojāmies rotaļu laukumā, iepazinām jaunuzceltos rūķu namiņus.

Apskatījām A. Brigaderes muzeju „Sprīdīši”.

Visi bērni un skolotājas saka paldies vecākiem par iespēju doties pavasara ekskursijā!

a.jpg d.jpg f.jpg g.jpg s.jpg

Pēdējās izmaiņas ( Pirmdiena, 06 jūnijs 2016 14:52 )