1.a un 1.c klases ekskursija uz Kalveni

Klāt 19. maijs! Jauka un saulaina diena. Mēs dodamies ekskursijā uz Kalveni, jo vēlamies apmeklēt Rīgas zoodārza filiāli „Cīruļi".

Kāds jau tur ir bijis no mums kopā ar vecākiem, bet citi esam pirmoreiz. Un katram tas ir atkal pārsteigums! Ko atceramies tagad pēc ekskursijas?

Alise: Man vislabāk patika lāči!

Kristaps: Žēl, ka neredzējām koku vardes!

Amanda: Es gan dzirdēju, kā viņas kurkst!

Kristiāns: Tik tuvu vilkus es vēl nekad nebiju redzējis!

Mums laimējās būt zoodārzā brīdī, kad zvērus baro. Tad arī kopēja atļāva mums rokās paturēt un samīļot mazās jūras cūciņas. Bija ļoti jāuzmanās, lai tās neizbēgtu no mūsu rokām.

Aplūkojām arī kiangus, jakus, plēsīgos putnus un citus zoodārza iemītniekus. Ciemiņu atsauksmju grāmatā pateicību ierakstījām zoodārza darbiniekiem par viņu centīgo darbu. Šī vieta Latvijā ir viens no sakoptajiem zemes stūrīšiem. Mums par to prieks!

Iesakām arī citiem doties šādā ekskursijā, jo katru reizi tur vari sev atklāt kaut ko jaunu.

1.a un 1.c klases skolēni un audzinātājas

20160519_111518.jpg kopbilde.jpg pie_lamaam.jpg piegulbja.jpg piekokvardeem 1.jpg pusdienas.jpg