Grobiņas sākumskola

Paikuses pamatskolas viesošanās Grobiņā

     Skolas mācību gada noslēgums 6. klases skolēniem bija mazliet savādāks un īpašāks kā citiem, jo pie mums skolā viesojās skolēni un skolotāji no Igaunijas Paikuses pamatskolas. Esam priecīgi, ka mums bija iespēja uzņemt šos skolēnus un parādīt savu skolu, pilsētu un novadu. Lai gan viņi viesojās tikai divas dienas, tās bija piepildītas ar dažādiem notikumiem un piedzīvojumiem.

      Mūsu skolas skolēni iepazīstināja skolēnus ar skolu, mūsu mācību iespējām un interešu nodarbībām, ko skolēni apgūst gan skolā, gan ārpus skolas. Vēlējāmies šoreiz arī kaut ko atraktīvu parādīt, tāpēc devāmies arī uz Grobiņas Triāla trasi, kur mūs sagaidīja Alkšņu ģimene un interesanti gan pastāstīja, gan demonstrēja savu prasmi šajā  motosporta veidā. Esam priecīgi un gandarīti par šo iespēju! Tālāk savu ceļu turpinājām cauri pilsētai, uz Grobiņas Vikingu apmetni, tur savukārt skolēniem bija iespēja sadraudzēties un iepazīt viens otru tuvāk, jo viņi darbojās jauktās komandās, jautrās un interesantās aktivitātes organizēja Tūrisma kluba “Oga” dalībnieki. Vakarā nedaudz iepazīstinājām ar Liepājas centru, lai nākošā rītā atkal tiktos skolā. Tur visi kopā piedalījāmies Ventspils SIA “Aspired” organizētajās darbnīcās un pēc tam draudzības stafetēs mērojāmies spēkos dažādās sporta aktivitātēs. Savu tikšanos noslēdzām ar kopīgām spēlēm un dejošanu diskotēkā. Mēs domājam, ka igauņu skolēni un skolotāji aizbrauca gandarīti un jauniem iespaidiem bagātāki. Apmierināti un priecīgi bija arī mūsu bērni. Paldies skolotājiem, vecākiem un skolas vadībai, kuri palīdzēja, lai mums šīs dienas būtu jaukas un interesantas, un piepildītas! Paldies skolēniem, kuri bija atsaucīgi un ieinteresēti, lai visi justos labi!

Ceram uz tikšanos nākamajā gadā!

Bildēs ieskatīties šeit!

 

6.klašu audzinātājas Inga Kažimira-Brūdere un Inese Antāne

Pēdējās izmaiņas ( Otrdiena, 06 jūnijs 2017 07:51 )