Grobiņas sākumskola

Skolēniem būs iespēja strādāt!

Vasaras brīvdienās Grobiņas novadā skolēniem būs iespēja strādāt. Tomēr darba vietu piedāvājums ir mazāks nekā strādāt gribētāju, tāpēc ir izstrādāti kritēriji, pēc kuriem izvērtēs tos skolēnus, kuriem šī iespēja būs.

 

Piedāvājums attiecināms uz skolēniem, kuri ir vecumā no 13 līdz 14 gadiem un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Grobiņas novada pašvaldības izglītības iestādēm.

Pieteikšanās (uzrakstot iesniegumu) no 22.05.2017.-31.05.2017.

Darbavietu sadalījums: Gaviezes pagastā – 7, Medzes pagastā - 7, Bārtas pagastā - 6, Grobiņas pagastā - 15, Grobiņā -15.

1) Priekšroka būs skolēniem ar augstāko vidējo atzīmi, labu uzvedību, bez neattaisnotiem kavējumiem (liecības kopiju iesniegt Sociālajā dienestā vai iesūtīt  e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 9.jūnijam);

2) Skolēniem no daudzbērnu ģimenēm.

 

Strādās no 17.jūlija līdz 28.jūlijam (ieskaitot), 4 stundas dienā.

Darba samaksa - par divu nedēļu darbu tiek izmaksāta samaksa, ko aprēķina nostrādāto darba laiku reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi valstī (jūlijā - 2.5850 €)

 

Skolēni, kuri ir iesnieguši iesniegumu, bet neatbilst noteikumos noteiktajiem kritērijiem 5 darba dienu laikā pēc izvērtēšanas, tiks iesniegumā minētajā veidā (rakstiski, telefoniski vai e-pastā) informēti.

Neatbilstība kritērijiem:

  • iesniegums ir iesniegts vēlāk par 2017.gada gada 31.maiju;
  • skolēns ir jaunāks par 13 gadiem vai vecāks par 14 gadiem;
  • skolēns nemācās Grobiņas novada izglītības iestādē;
  • skolēns nav deklarēts Grobiņas novada administratīvajā teritorijā;
  • skolēns nav iesniedzis pieprasītos dokumentus.