Atzinības raksts 5.a klases audzinātājai!
Trešdiena, 14 janvāris 2015 15:55

Jaunais gads Grobiņas pamatskolā iesākās ar daudz labiem notikumiem. Viens no tiem – Atzinības raksts Grobiņas pamatskolai par skolas pedagoģes LIENES BUKAS aktīvo dalību Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotajā konkursā pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu „Klases erudītu spēle: MANA DZIMTENE - LATVIJA”

Priecājamies un esam lepni par skolotāju, kura audzināšanas darbu skolā veic pirmo gadu, to darot ar augstu atbildības sajūtu!

Sveicam!

SVEICAM skolotājas!
Svētdiena, 17 novembris 2013 10:30

Sveicam skolotājas Sarmīti Kalniņu un Valdu Levani ar saņemto Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības satura centra  ATZINĪBAS rakstu par patriotiskās audzināšanas popularizēšanu jauniešu vidū, sagaidot Latvijas 95 dzimšanas dienu.

2012.gada metodisko izstrādņu konkurss
Ceturtdiena, 10 maijs 2012 19:52

Valsts izglītības satura centrs ik gadu rīko metodisko izstrādņu konkursu, kurā piedalās arī mūsu skolas pedagogi. Sveicam šā gada

• 1.pakāpes ieguvēju Aivaru Poriņu (tēma - Patriotiskā audzināšana klases un mājturības un tehnoloģiju stundās)

un

• 2.pakāpes ieguvējas – Anitu Eleri (tēma - Piedāvātās vokālā ansambļa interešu izglītības programmas lietderīguma un pielietojuma kvalitatīvie un kvantitatīvie rādītāji) un
  • Lilitu Līni (tēma - Projekts kā sevis izzināšanas metode).

Apbalvojumi pedagogiem augustā
Pirmdiena, 19 septembris 2011 10:55

• Grobiņas pamatskolas direktore Laila Urbāne augustā saņēma atzinības rakstu no Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas Eiropas sociālā fonda projekta „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” par profesionālu darbu un nesavtīgu ieguldījumu Latvijas pedagogu profesijas goda atjaunotnei.

• Skolotāja Liene Rancāne ieguvusi sertifikātu - Valsts izglītības satura centra ārštata metodiķa statusu par piedalīšanos vispārējās izglītības satura (integrētās programmas sešgadīgiem bērniem) izstrādē.

Sveicam!

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>